Programok
H. | K. | Sze. | Cs. | P. | Szo. | V. |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
Hírek
BalatONkoncertek Füreden
A Tagore sétány előtti vízfelületen felállított víziszínpadon rendezik meg az ingyenes zenei fesztivált, amelyen fellép többiek között Caramel, a Magashegyi Underground, a Honeybeast és az Ocho Macho. A rendezvény térben és időben is egybe esik a Borhetekkel. Augusztus 20-án, a látványos tűzijáték előtt is lesz koncert.
A valóság kiterjesztése
Térinstallációk, multimédiás kompozíciók, geometrikus absztraktok láthatók Pallavi Majumder és Sanjib Barui indiai képzőművészek kiállításán. A Vaszary Galériában nyílt tárlat a tükröződő terekkel, a függönyök mögött felsejlő alakzatokkal, az árnyékokkal egy valóságtól eltérő, izgalmas világot teremt meg.
Négy Évszak – koncertsorozat Balatonfüreden
Nyolc koncertből álló hangversenysorozattal folytatódnak a komolyzenei koncertek Balatonfüreden. A Négy évszak című sorozat keretében sztárvendégek lépnek fel a városban, itt lesz Tokody Ilona, Miklósa Erika, Érdi Tamás, az Auer Trió illetve a Mendelssohn Kamarazenekar.
Kép és videogaléria
Remekművek a Vaszary Galériában
2022. március 11.
Az érzékelés perspektívái
2022. június 09.
Hova költözik a városi múzeum?
2021. november 10.
Iratkozzon fel hírlevelünkre