Csík zenekar és LGT dalok

2021-08-03 20:30 - 22:30
Balaton Szabadidő Központ
Address: Balatonfüred, Horváth Mihály utca

A Csík zenekar 2021-ben országos koncert turnéra indul legendás vendégeikkel együtt. Presser Gáborral és Karácsony Jánossal közösen mutatják meg, hogy A dal a miénk!

A koncerten a 2020-ban megjelent A dal a miénk című lemezt mutatja be a zenekar. A közel kétórás produkció, egyedülálló látványtechnikával kiegészülve, igazi Csík Zenekaros környezetben varázsolja a színpadra az 50 éves LGT zenekar dalait, ezzel is megmutatva a közönségnek, hogy legyen szó zenéről vagy színpadi show-ról, a tradicionális és a modern nem csak megfér egymás mellett, hanem megfelelő fúzióban egy egészen új világot is teremt ebben a rohanó, 21. században.

Jegyvásárlás itt.

 

Related upcoming events

  • 2025-01-25 18:00 - 2025-01-25 20:00

    Crossover műfajú, vadonatúj verszenei produkció Jávori Ferenc Fegya és Lutter Imre estje, amely egyszerre vers és koncert. Radnóti Miklós a zsidó származású költő háború előtti és alatti lelki folyamatát mutatja be versein és naplójegyzetein keresztül, benne a háború és a béke, valamint a szerelem és az irodalom áll a középpontban. A versek klezmer zene kíséretében csendülnek fel, az egyes jeleneteket pedig sajátos formavilágú digitális díszlet veszi körül.

     

  • 2025-01-31 19:00 - 2025-01-31 21:00

    Pokorny Lia: A majdnem tökéletes boldogság receptje című önálló estje.

    Ezen az improvizációval és interaktivitással fűszerezett porcukor illatú estén felülünk az érzelmi hullámvasútra és hősünkkel együtt fejest ugrunk egy különös, kalandokkal teli utazásba, aminek a végén rátalálhatunk a válaszra!

    Jegyek itt.

     

  • 2025-02-07 17:30 - 2025-02-07 19:00

    A Tudolvasmányok – könyvklub sorozat vendége ezúttal Széchenyi Ágnes irodalomtörténész.

     

  • 2025-02-08 19:30 - 2025-02-08 21:00

    Falusi Mariann CSAK ÉN című önálló koncertje.

    Az énekes koncertjén világhírű, Oscar-díjas filmek betétdalait adja elő nagyzenekari kísérettel. A korábban leginkább duóban és csapatban alkotó énekes legújabb önálló produkciója könnyed, esetenként keserédes, de mindenképp felemelő estet ígér.

    „Hát persze, csak én. Ki más, ez volna az éneklés lényege, ha szólista az ember. Csak ő, az ő hangja, az ő lelke, az ő nagy magánya, szemben a közönséggel. De néha, nehéz évek után rászakad az emberre a magány, hol vannak, hová lettek azok a legkedvesebbek, akik enyhítették ezt a magányt. Akik ott ültek a nézőtéren, és jobban izgultak, mint én magam.

    És énekelni muszáj. Talán hallják, talán nem. Talán izgulnak most is.

    Csak én. Micsoda nagyképűség. Hogyan lehetnék csak én? Hogyan is lehetnék egyedül? Itt vannak, ők formáltak azzá, ami most vagyok. És itt vannak mások. Itt van, aki meghallgat. Itt van mögöttem egy egész zenekar, akik mind azon dolgoznak, hogy ne legyek egyedül. Hogy a legtöbbet adhassam. Énekelni a világ legmagányosabb és legkiszolgáltatottabb pillanata. Egyfelől. A világ legközösségibb és legboldogabb pillanata másfelől. És a két véglet között ott vagyok. Csak én.”

    Jegyek itt.