20. Lakótelepi Nap

2019-09-14 10:00 - 21:00
Lakótelep
Address: Balatonfüred, Köztársaság lakótelep

Családi programok a lakótelep központi részén a Füredhő, a Köztársaság 11. északi oldala, óvoda, bölcsőde, Aradi Vértanúk parkja közötti területen.

11.00 – 15.00 ÖNKÉNTES VÉRADÁS a Vöröskereszt szervezésében a Tündérkert Óvoda termében
10.00 – 14.00 HÁROM GENERÁCIÓVAL AZ EGÉSZSÉGÉRT program
Egészségügyi szűrések, mérések, tesztek, tanácsadás a Tündérkert Óvodában
10.00 – 12.00 Dr. Nagy Gábor háziorvos, Farkasné Vincze Róza asszisztens
10.00 – 12.00 Dr. Nagy Artúr háziorvos, Törökné Nyíri Krisztina asszisztens
12.00 – 14.00 Dr. Magyar Cecília háziorvos, Némethné Staub Noémi asszisztens
10.00 – 12.00 Dr. Preisz Ádám háziorvos, Horn Brigitta asszisztens
10.00 – 12.00 Kisgyermekeink egészségéért, Dr. Jaksics Ilona gyermekorvos és Juhász Mária védőnő a Bölcsődében.
10.00 – 15.00 Mozgásszervi betegségek kezelése -Halász István közérzetjavító- Jázmin szépségszalonban (Köztársaság út 11/c)
10.00 – 18.00 LÉGVÁR KICSIKNEK ÉS NAGYOKNAK, GUMIASZTAL, GUMIKÖTELES UGRÁLÓ – JUMP, CSOCSÓ
10.00 – 17.00 BÜTYKÖLDE, ARCFESTÉS, CSILLÁM TETOVÁLÁS
10.00 – 13.00 Kerámiafestés Pécsi Krisztina vezetésével
13.00 – 16.30 „Kép alkotás szabadon” Terbe János iparművész vezetésével
karton képkeret, szalvétaragasztás, díszítési technikák
10.00 – 17.00 Környezetvédelmi társasjátékok a Nők a Balatonért Egyesület szervezésében
10.15 LILIPUT kisvonattal
13.45 DOTTO kisvonattal
14.30 Aszfaltrajzverseny, „Kedvenc mesefiguráim”
11.00 – 1430 Motoros fotózkodás emléklappal, pedálos gokart, kerékpáros ügyességi pálya, KRESZ-teszt, lézerpisztoly, rendőrkutya bemutató, biztonsági öv szimulátor, BIKE SAFE kerékpár regisztráció, Házhoz megyünk megelőzési program, a Rendőrség szervezésében.
11.00 – 15.30 A Tűzoltók és a Mentők bemutatkozása, Légimentők látogatása
15.00 Sakk-matt – sakk partik a Balatonfüredi Sport Club szervezésében
16.30 Gálaműsor – művészeti csoportok fellépése:
Ferencsik János Zeneiskola Ifjúsági Fúvószenekara köszöntő koncert.Vezényel: Knizner István, Kék Balaton Dalkör, Acro Dance SE, Balatonfüred Város Vegyeskara, Balatonfüred Néptáncegyüttes, zárásként Táncház